понеділок, 7 січня 2019 р.

Положення про сертифікацію вчителів


Кабінет Міністрів затвердив Положення «Про сертифікацію педагогічних працівників». Про це повідомили у Міністерстві освіти.
Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.
За інформацією освітнього відомства, вже у 2019 році стартує пілотний проект сертифікації, у якому зможуть взяти участь 1 тисяча вчителів початкових класів.
При цьому, однією з основних засад сертифікації є її добровільність.
http://osvita.ua/school/reform/63042/

10 основних пріоритетів МОН на 2019 рік

2019-й має стати роком розвитку та зростання для усіх сфер від школи та закладів профосвіти до вишів і наукових установ — кожна із них отримала місце у 10-ці основних пріоритетів Міністерства освіти і науки на наступні 12 місяців.
Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час підсумкової прес-конференції «Робота МОН: підсумки 2018-го/візія 2019-го», яка відбулася у Києві наприкінці 2018 року.
«Очевидно, що коло пріоритетів значно ширше, однак ми хочемо концентровано представити саме ті напрями, які торкнуться найбільшої кількості учнів, науковців, батьків, педагогів та викладачів. Можу відповідально заявити, що 2019-й рік буде не менш складним, ніж 2018-й, проте, в частині зростання реальних можливостей для кожного він стане дійсно визначним», — заявила Лілія Гриневич.
Вона підкреслила, що визначені пріоритети рівноцінні між собою та розташовані за принципом від найменшого «споживача» до найстаршого.
Хай здійснюються мрії і найзаповітніші бажання, ніколи не розсіюється магія світла і добра у вашому житті та домі. Родинного затишку, миру, міцного здоров’я, надійних друзів та впевненості у завтрашньому дні!!! 

середа, 2 січня 2019 р.

Рік Новий – казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!
5 корисних додатків, які допоможуть запам'ятати найпідступніші правила та винятки, а також розважитися, повторюючи твори класиків української літератури 📖🤩 

Завантажуйте та користуйтесь!

📲 Додатки Google Play: https://play.google.com/store

1. ЗНО Акцентуй!
Наголоси – те, що 100% буде на ЗНО☝️ 

Маловідомий Франко. Цікаві факти про життя Івана Франка

Сійте в головах думи вольнії

У 2018 році минуло 162 роки від дня народження Івана Франка – знакової постаті української та світової культури. Справжній титан праці, який жив і творив в ім’я свого народу. Щиро вірив у неминучість національно­го відродження, в те, що українці будуть господарями у “своїй хаті” і на “своїм полі”, “у народів вільних колі”.
Друкована спадщина Франка налічує 50 томів. І це лише третина написаного. Його доробок українською, німецькою, польською, російською, болгарською мовами за приблизними оцінками – кілька тисяч творів. Вершиною поетичної творчості стала поема “Мойсей” (1905), де за допомогою біблійного сюжету алегорично зображено піднесення українського народу на боротьбу за незалежність.

Як правильно говорити про час українською?


“Тигролови” – Художній фільм за одноіменним романом Івана Багряного


“Україна чи Малоросія?” Дискусія, через яку застрелився Хвильовий


http://zno.if.ua/?p=4669&fbclid=IwAR38jupj30TRHxHRnSo_QLAV60idQxkxuCetLGbWK-xGUT58bNsU5vVSd04 

Як запам'ятати наголоси? Для ЗНО й не тільки